Hakkımızda

Şirketimiz

Tüm paketleme ihtiyaçlarınız için "Tek Nokta"yız!

2008 yılında çalışmalarına başlayan ASPA PLASTİK AMBALAJ KİMYA A.Ş kurulduğu günden itibaren bugüne kadar attığı kararlı adımları ve yaptığı bilinçli atılımları sayesinde plastik sektöründe bugünkü yerini almıştır. ASPA PLASTİK AMBALAJ KİMYA A.Ş, müşteri memnuniyetini hedefleyen üretim ve satış politikasıyla sektöründe öncü haline gelmiştir. Yüksek üretim kapasitesi ve modern tesisiyle müşterilerine hizmet veren şirketimiz aynı büyüme kalite anlayışını ve hizmetlerini ileriki yıllara taşımayı hedeflemektedir. Yaptığı yatırımlar ile modern teknolojiyi üretimlerine yansıtmayı hedef haline getirmiştir. Hızlı ve kaliteli üretim ile müşterilerimizin artan taleplerini en çabuk şekilde karşılamaktadır. ASPA PLASTİK AMBALAJ KİMYA A.Ş‘de temel ilke kaliteli üretimdir. Hedefimiz sıfır hata ile çalışmak, en iyi ve en kaliteli ürünleri en kısa süre içerisinde yapmaktır. Sağladığımız kaliteli üretim ile ASPA PLASTİK bugün sektöründe önemli bir güç haline gelmiştir.

Vizyonumuz

ASPA PLASTİK AMBALAJ KİMYA A.Ş sektöründe lider şirket konumunu korumak için mükemmel olma hedefini sürdürmektedir. Bu da ASPA PLASTİK AMBALAJ müşterilerinin, tedarikçilerinin, profesyonel insan kaynaklarının, yenilikçi bir yaklaşıma sahip yönetim ekibinin sinerjisinden doğan çalışma aşkıyla başarılmıştır.

Hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren ASPA PLASTİK AMBALAJ KİMYA A.Ş, ambalaj sektöründeki yüksek standartları karşılayan pazar liderliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

İlk günkü heyecanını koruyarak, dinamik, sürekli gelişen, istikrarlı ve kalıcı bir marka olarak müşterilerine değer katma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren ASPA PLASTİK AMBALAJ, belirlediği hedef ve amaçlara, kalite anlayışını sürekli kılarak ve teknolojiyi takip ederek, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirerek bir misyonla ulaşmayı hedeflemektedir.

Neden Biz ?

Kaliteli üretim için her daim çalışmaktayız.

Plastik ve Ambalaj hizmetlerinde her konuda çözü üretme ve beklentilerin ötesinde hizmet sunma ilkesiyle hareket etmekteyiz.  Uzman kadromuzla yaptığımız çalışmaları müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Doğa dostu poşet ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. İstanbul`da doğa dostu poşetlere sizin reklamlarınızı basıyoruz;

Plastik ve Ambalaj sektöründe yön belirleyen kuruluşlardan biriyiz.

Kurulmuş olan kalite yönetim sistemlerini sürekli geliştirerek, iyileştirmek ve yeniliğe açık olmasını sağlıyoruz . Müşterilerimizin A'dan Z'ye her türlü plastik hammadde ihtiyaçlarını zamanında, uygun fiyat garantisi ve kalite güvencesi ile karşılayabilmek için ürün portföyümüzü her gün yeniliyoruz!

Call Now ButtonBilgi Alın